Škola

Vybíráš novou školu? Řešíš známky, spolužáky či učitele?

Práce

Rozhoduješ se, co dělat? Potřebuješ pomoct si najít práci nebo brigádu? Víš, jak napsat životopis nebo motivační dopis? Můžeme Tě doprovodit nebo podpořit v komunikaci se zaměstnavatelem a Úřadem práce.

Vztahy

Kamarádi, rodina, holka/kluk. Potřebuješ si popovídat na toto téma a nemáš se komu svěřit?

Volný čas

Nuda není IN! Nevíš, co se svým volným časem? Chceš zažít něco nového, zjistit, co tě baví nebo se seznámit s novými lidmi?

Zdraví

Řešíš sebepoškozování, nevhodné stravování, cigarety, alkohol, marihuanu, … ? Můžeme Ti pomoci najít cestu, jak zvládnout život bez různých závislostí. Poskytneme Ti informace o návykových látkách, předáme kontakt na lidi, co Ti dále mohou pomoci.

Sám sebe

Chceš si pokecat o životě, o tom, jak vidíš sám sebe, svou budoucnost nebo neřešíš nic konkrétního a chceš si pokecat o čemkoliv? Můžeme přijít společně na to, v čem jsi dobrý a podpořit Tě v tom.

Wellmez je tu pro Tebe!

Co s námi můžeš řešit?

Hledáš bezpečný prostor, kde můžeš trávit svůj volný čas? Chceš pokecat o životě a mít někoho, kdo Tě vyslechne a s kým můžeš sdílet své radosti i starosti? Potřebuješ pomoct zvládnout složitou životní situaci? Řešíš vztahy s kamarády, partnerem, rodinou nebo ve škole? Chceš se pobavit u hraní her, fotbálku, ping pongu nebo kulečníku?

Jestli jsi ve věku od 10 do 20 let, jsme tu pro Tebe na klubu i v terénu ve Velkém Meziříčí. V terénu ve Velké Bíteši se můžeme potkávat, pokud Ti je 8 až 20let. Potkej se s námi a zjisti, kdo jsme.

NAŠE ZÁSADY

  Jsme nízkoprahoví

Neřešíme to, jestli jsi kluk, holka, malý, velký, žlutý nebo puntíkatý, k nám může kdokoliv ve věku od 10 do 20 let. Nemusíš k nám chodit pravidelně, ale jak ti to vyjde a nic za to neplatíš.

  Jsme anonymní

Nepotřebujeme o tobě žádné konkrétní údaje. Stačí, když se domluvíme, jak ti můžeme říkat a proč k nám chceš chodit.

  Dodržujeme mlčenlivost 

To, co nám říkáš, zůstává mezi námi, tedy pokud se nejedná o trestný čin.

  Přistupujeme individuálně

Každý s námi může řešit to, co potřebuje a jak se mu to hodí. Můžeš využít klub, terén nebo individuálky.

  Respektujeme

Bereme tě takového, jaký jsi a nebudeme tě pro to odsuzovat. Totéž čekáme od tebe.